Шрифт:
+
Колір:
Т
Т
Т
Зображення:
Після реконструкції палац спорту "Україна" буде виключно спортивно-оздоровчою спорудою
Після реконструкції палац спорту "Україна" буде виключно спортивно-оздоровчою спорудою

Палац спорту "Україна" має основне цільове призначення -  для професійного розвитку тенісу серед дітей та юнацтва. Однак після передачі тенісної бази на баланс профспілок Львівщини, Палац спорту почали використовувати не за призначенням, зокрема, проводили ярмарки одягу, виставки предметів побутового вжитку тощо.

Тепер, завдяки реконструкції, на місці об’єкту, який потребує капітального ремонту, постане сучасний центр для здорового дозвілля львів’ян.

За словами архітектора Ігора Гризлюка, проектом передбачається сучасний центр спорту та дозвілля, а саме модернізація та енергозбереження будівлі, детальне проектування громадського простору, зони відпочинку для дорослих та дітей, модернізація озеленення. Також передбачено шість критих тенісних кортів, два спортивні басейни (плавальний і дитячий) довжиною 25 м, приміщення спа-центру, спортивні зали для проведення дозвілля та спортивних секцій, які стосуються дітей.

До того ж, для забезпечення транспортної розв'язки планують проектувати і розробляти підземний паркінг.

Головний дизайнер проекту Арсен Костишин додає, що інтер'єр сучасного центру спорту передбачає багатофункційний зал з біговою доріжкою, а також зал для занять баскетболом і футболом. Також існуватимуть гуртки із спортивних та бальних танців, і гуртки з дошкільного розвитку дитини - малювання, шахи та дизайн.

Планують також виділити зона коворкінгу для проведення лекцій та майстер-класів.  Окрім того, функціонуватиме кафе здорового харчування.

Особливу увагу в реконструкції Палацу спорту "Україна" приділяють зведенню кортів для підготовки спортсменів міжнародного класу. Федерація тенісу України готова надати усі необхідні консультації щодо спорудження нових кортів. 

"Така реконструкція Палацу спорту дасть можливість кращого тренування в зимовий період. Влітку є можливість тренуватися на 29-ти кортах, а от взимку з цим є велика проблема, діти не мають де тренуватися. Тож керівники цього проекту роблять для львівського тенісу дуже велику послугу. Круглорічні тренування завдяки новим критим кортам дадуть можливість юним спортсменам показати себе як на львівських, так і на загальноукраїнських і міжнародних турнірах", - зазначила заступниця голови Львівської обласної федерації тенісу України Сюзанна Лавриш.

Також заступник директора Палацу спорту "Україна" Тарас Ящишен запевняє, що якщо раніше будівля не на 100% використовувалась за призначенням, то тепер вона стане виключно спортивною оздоровчою спорудою.

Реконструкцію розпочнуть у другій половині цього року, триватиме вона близько двох років.

0 Культура
Назад до розділу
Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться та отримуйте оперативну інформацію про заходи, надзвичайні ситуації та інші важливі події