Шрифт:
+
Колір:
Т
Т
Т
Зображення:
Звернення голови
Звернення голови
Джек Николсон

 Шановна громадо!

В першу чергу я засвідчую  глибоку вдячність чернігівцям за довіру, яку мені висловили на виборах міського голови. Я робитиму все, щоб виправдовувати Ваші надії та здобувати Вашу повагу з першого ж робочого дня!

Низький уклін, шана та подяка як народного депутата України трьох скликань, всім мешканцям 206 виборчого округу. Я завжди лишатимусь з Вами, а всі Ви - в моєму серці. Намагатимуся передати новообраному депутату нюанси та специфіку кожного населеного пункту округу та сподіваюся, що він продовжуватиме добрі справи для людей, які я започаткував спільно з командою, якій окрема вдячність від мене за те, що ми стільки років були разом.

 

Шановні депутати міської ради сьомого скликання!

Вітаю вас з обранням до представницького органу територіальної громади нашого міста! Всі ви є особистості. Багато з вас відбулися, як знані фахівці в своїх професіях. Частина із вас має досвід роботи депутатом міської ради. Серед вас також є молоді, амбітні, енергійні політики, які вперше обрані депутатами. Всі ви отримали довіру людей на виборах.

Розумію, що ви прийшли в стіни міськради під прапорами різних політичних сил.

Намагатимуся бути відкритим, відвертим та рівноблизьким для кожного та для кожного депутата, адже для мене кожен із вас представляє в першу чергу громаду. Мої двері для Вас будуть завжди відчиненими!

Переконаний в тому, що найбільш ефективно для громади ми зможемо працювати разом тільки тоді, коли все різнобарв’я наших партійних знамен в міській раді зіллється в єдиний синьо-жовтий прапор, а всі партійні символи складуться як пазли в об’єднуючий всіх наших виборців символ – герб міста-красеня !

Моя мета: разом із депутатським корпусом та всіма патріотами міста зробити міську владу відкритою та зрозумілою для кожного та максимально наблизити всі параметри, за якими оцінюється ефективність роботи місцевого самоврядування до європейських стандартів.

Перед нами стоїть надзвичайно багато завдань. Я вірю, що цей депутатський корпус ввійде в історію як такий, що запровадив продаж землі на відкритих аукціонах. Разом ми маємо долати корупцію та залучати в місто інвесторів. Нам потрібно відроджувати промисловість , сприяти розвитку малого і середнього бізнесу. Своєю роботою ми повинні дати надію молоді, яка має залишатися в місті, створювати сім’ї, народжувати дітей та працювати на майбутнє . Разом з тим, турбота про пенсіонерів, незахищені верстви населення, учасників бойових дій має бути завжди серед наших пріоритетів.

Перед нами надзвичайно багато завдань в різних сферах розвитку нашого міста: матеріальна база шкіл та поліклінік; конкурентність наших освітніх закладів; нестача дитячих садків; житловий фонд міста; дороги і міждворові проїзди; якість громадського транспорту; розвиток культури та духовності. Нової якості потребує формування національної свідомості та патріотичне виховання наших маленьких та громади в цілому.

Місто повинно реагувати на всі виклики, які спричинені сьогоднішніми реаліями. Зокрема, це якомога швидше і ширше впровадження енергозберігаючих технологій в приватний та комунальний сектори. Міська влада має розробити новий Стратегічний план розвитку міста, реалізація якого перетворить на комфортне місто для людей, з працюючою економікою, потужним громадянським суспільством, новітніми технологіями та відповідальною владою. Тільки разом ми зробимо містом, яким ми будемо пишатися!

Це є головним, про що я мав честь стисло повідомити Вам. Решта –наш спільний з вами шлях, який, як і всі виклики на цьому шляху, - ми здолаємо достойно, якщо будемо разом

0 Звернення Голови
Назад до розділу
Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться та отримуйте оперативну інформацію про заходи, надзвичайні ситуації та інші важливі події